• Volledige programma veld

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdDetails
    29 aprilVELO DB1EHC DB1#11:00
    6 meiEHC HS1SOS-Kwieksport HS113:15
  • Programma zaal

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    21 januari09:30EHC D1 - DIOS D1#
    21 januari10:25EHC D3 - SV Hillegom D1#
    21 januari11:20EHC D2 - SOS-Kwieksport D1
    21 januari11:40ODIS E3 - EHC E3
    21 januari11:45Schipluiden DC1 - EHC DC1
    21 januari12:15EHC DC2 - Stompwijk '92 DC2
    21 januari13:30EHC HB1 - West Brabant Combinatie HB1#
    21 januari14:40EHC E2 - Northa E1
    21 januari14:50ODIS DB1# - EHC DB1#
    21 januari15:40EHC DS2 - Twist DS3
    23 januari18:30DIOS DC4 - EHC DC2
    27 januari09:50VENECO VELO D1# - EHC D1
    27 januari11:15DIOS D3 - EHC D3
    27 januari20:00Hercules (R) HS1 - EHC HS1
    28 januari08:45EHC F1 - VELO F6
    28 januari09:35EHC E2 - WHC (Den Haag) E2
    28 januari10:00VENECO VELO D5# - EHC D2
    28 januari10:30EHC E3 - Gemini (Z) E3
    28 januari11:25EHC E1 - VELO E4
    28 januari12:20EHC DC1 - ODIS DC1
    28 januari13:10Helius DS1 - EHC DS2
    28 januari13:20EHC HC1# - Gemini (Z) GC1
    28 januari14:30EHC HB1 - Snelwiek HB1
    28 januari15:35EHC DB1# - Gemini (Z) DB2#
    28 januari16:45EHC HS2 - WHC (Den Haag) HS2
    31 januari20:00TOGB DMW1 - EHC DMW1
    31 januari20:45EHC HMW1 - Twist/Unitas HMW1
    3 februari09:50DIOS E2 - EHC E3
    3 februari14:35DIOS DC1# - EHC DC1
    3 februari20:00EHC HS1 - Wematrans/Quintus HS2
    4 februari09:30EHC F1 - Schipluiden F3
    4 februari10:35EHC D2 - WHC (Den Haag) D1
    4 februari11:00WHC (Den Haag) D2# - EHC D3
    4 februari11:20EHC D1 - Hercules (R) D1
    4 februari12:25EHC DC2 - WHC (Den Haag) DC2
    4 februari13:25EHC E2 - Saturnus Leiden E1
    4 februari14:10WHC (Den Haag) DB1 - EHC DB2
    4 februari14:35EHC DS2 - DES '72 DS1
    4 februari15:20Westlandia DB2 - EHC DB1#
    4 februari15:45EHC HC1# - Atomium'61 HC1#
    4 februari16:00Udi '96 HB1 # - EHC HB1
    4 februari16:45EHC E1 - Foreholte E1
    10 februari09:00ROAC F1 - EHC F1
    10 februari13:35Hillegom E1 - EHC E2
    10 februari14:45Oliveo D1 - EHC D2
    10 februari15:00HV Quintus D1# - EHC D1
    10 februari15:05Quintus/DIOS HC1 - EHC HC1#
    10 februari19:00KRAS/Volendam HS2 - EHC HS1
    11 februari09:30EHC E3 - Rijnstreek E1#
    11 februari09:50SOS-Kwieksport DC1 - EHC DC2
    11 februari10:30EHC DB2 - Hellas DB2
    11 februari11:30EHC DC1 - Westlandia DC2
    11 februari14:05Schipluiden E1 - EHC E1
    13 februari21:30TOGB HMW1 - EHC HMW1
    14 februari20:00EHC DMW1 - Oliveo DMW1
    17 februari16:00Gemini (Z) E2 - EHC E3
    17 februari19:00Sittardia HS2 - EHC HS1
    18 februari09:15Quintus (W) D2 - EHC D2
    18 februari09:15Saturnus Leiden D1# - EHC D3
    18 februari09:45EHC F1 - Hillegom F2
    18 februari10:30EHC E1 - Westlandia E2
    18 februari10:55Quintus (W) DB3 - EHC DB2
    18 februari11:25EHC E2 - Verburch E3
    18 februari12:40EHC D1 - Hercules (R) D2
    18 februari12:50WHC (Den Haag) DC1# - EHC DC1
    18 februari13:25EHC DC2 - Quintus (W) DC5
    18 februari14:30EHC HC1# - Ventura HC1
    18 februari14:40Oliveo DS2 - EHC DS1
    18 februari15:50EHC HS2 - Westlandia HS3
    24 februari18:30EHC HB1 - Bevo HB1
    24 februari20:00EHC HS1 - US HS1
    25 februari15:00Hercules (R) DS3 - EHC DS1
    3 maart18:00WHC (Den Haag) E2 - EHC E2
    3 maart20:45Havas HS1 - EHC HS1
    4 maart11:20Northa HS1 - EHC HS2
    4 maart13:15ODIS DS2 - EHC DS2
    4 maart14:45Sittardia HB1 - EHC HB1
    7 maart20:45EHC HMW1 - DES '72 HMW1
    7 maart21:00Hercules (R) DMW2 - EHC DMW1
    10 maart10:50DIOS E3 - EHC E2
    10 maart13:00Westlandia D1 - EHC D1
    10 maart15:05Verburch E1# - EHC E1
    10 maart15:20Snelwiek HC1 - EHC HC1#
    10 maart19:00EHC DS1 - WHC (Den Haag) DS2
    10 maart20:30EHC HS1 - WHC (Den Haag) HS1
    11 maart08:45EHC D2 - ODIS D2#
    11 maart09:30EHC E3 - Hercules E3#
    11 maart10:35EHC D3 - Oliveo D3
    11 maart11:30EHC DC1 - VELO DC2
    11 maart12:40EHC DB2 - TOGB DB1#
    11 maart12:55Schipluiden DB1 - EHC DB1#
    11 maart13:55EHC DS2 - Hercules (R) DS4
    11 maart14:45VELO HS1 - EHC HS2
    11 maart15:15EHC HB1 - Olympia'89/DOS'80 HB1
    11 maart16:00VELO DC3 - EHC DC2
    17 maart13:30Oliveo E3# - EHC E3
    17 maart21:00Nieuwegein HS1 - EHC HS1
    18 maart10:00EHC F1 - VELO F7
    18 maart10:15Quintus (W) DC3 - EHC DC1
    18 maart10:45EHC E1 - Hercules (R) E2
    18 maart11:00Oliveo DB1 - EHC DB2
    18 maart11:00VENECO VELO D6 - EHC D3
    18 maart11:00Meeuwen (R) DS1 - EHC DS2
    18 maart11:40EHC HC1# - Hercules (R) HC1
    18 maart12:40EHC DC2 - Olympia'72 DC1#
    18 maart12:50Stompwijk'92 D1# - EHC D2
    18 maart13:50EHC D1 - Hellas D1#
    18 maart14:50EHC E2 - WHC (Den Haag) E3
    18 maart15:50EHC HS2 - Hellas HS4
    18 maart17:15EHC HB1 - Oliveo HB1
    21 maart20:00EHC DMW1 - Gemini (Z) DMW2
    23 maart20:00Gemini (Z) HMW1 - EHC HMW1
    24 maart14:15Verburch DC1 - EHC DC1
    24 maart16:10Westlandia D2 - EHC D2
    24 maart18:00West Brabant Combinatie HB1# - EHC HB1
    25 maart09:30Rijnstreek E2 - EHC E2
    25 maart10:30Gemini (Z) D2# - EHC D3
    25 maart10:40ROAC E1 - EHC E3
    25 maart11:00EHC DB1# - VELO DB2
    25 maart12:05VENECO VELO DB3# - EHC DB2
    25 maart12:05EHC D1 - ODIS D1
    25 maart12:40DIOS DS1 - EHC DS1
    25 maart13:00EHC DC2 - Schipluiden DC2#
    25 maart13:10VELO DS3 - EHC DS2