• Programma thuis

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersBegeleiderDetails
    21 januari 09:30EHC D1DIOS D1#Marques Morgado, D. (Denise), Gijsbertsen, K. (Katja)J.Groenenboom
    21 januari 10:25EHC D3SV Hillegom D1#Klein, M. (Marlotte)M.vd.Meulen
    21 januari 11:20EHC D2SOS-Kwieksport D1Meulen, M. (Michelle) van der
    21 januari 12:15EHC DC2Stompwijk '92 DC2Jol, E. (Esther), Mulder, D. (Danielle)J.Groenenboom
    21 januari 13:30EHC HB1West Brabant Combinatie HB1#M.D. (Marcel) de Kort (Scheidsrechter)
    21 januari 14:40EHC E2Northa E1Vliet, E. (Eveline) vanJ.Groenenboom
    21 januari 15:40EHC DS2Twist DS3Vliet, J. (Jury) van
    28 januari 08:45EHC F1VELO F6
    28 januari 09:35EHC E2WHC (Den Haag) E2
    28 januari 10:30EHC E3Gemini (Z) E3
    28 januari 11:25EHC E1VELO E4
    28 januari 12:20EHC DC1ODIS DC1
    28 januari 13:20EHC HC1#Gemini (Z) GC1
    28 januari 14:30EHC HB1Snelwiek HB1J. (Jelle) Jorna (Scheidsrechter)
    28 januari 15:35EHC DB1#Gemini (Z) DB2#
    28 januari 16:45EHC HS2WHC (Den Haag) HS2D. (Dave) de Recht (Scheidsrechter)
    31 januari 20:45EHC HMW1Twist/Unitas HMW1
    3 februari 20:00EHC HS1Wematrans/Quintus HS2G. (Gideon) Broekhuizen (Scheidsrechter), S. (Sonja) Borregana-Huiskens (Scheidsrechter)
    4 februari 09:30EHC F1Schipluiden F3
    4 februari 10:35EHC D2WHC (Den Haag) D1
    4 februari 11:20EHC D1Hercules (R) D1
    4 februari 12:25EHC DC2WHC (Den Haag) DC2
    4 februari 13:25EHC E2Saturnus Leiden E1
    4 februari 14:35EHC DS2DES '72 DS1
    4 februari 15:45EHC HC1#Atomium'61 HC1#
    4 februari 16:45EHC E1Foreholte E1
    11 februari 09:30EHC E3Rijnstreek E1#
    11 februari 10:30EHC DB2Hellas DB2
    11 februari 11:30EHC DC1Westlandia DC2

    Bekijk alle wedstrijden

  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    21 januari 11:40ODIS E3EHC E3VreeloohalDE LIER
    21 januari 11:45Schipluiden DC1EHC DC1PostkogekohalSCHIPLUIDEN
    21 januari 14:50ODIS DB1#EHC DB1#VreeloohalDE LIER
    23 januari 18:30DIOS DC4EHC DC2BallonhalDEN HOORN ZH
    27 januari 09:50VENECO VELO D1#EHC D1VelohalWATERINGEN
    27 januari 11:15DIOS D3EHC D3BallonhalDEN HOORN ZH
    27 januari 20:00Hercules (R) HS1EHC HS1Boswijk sporthal'S-GRAVENHAGE
    28 januari 10:00VENECO VELO D5#EHC D2VelohalWATERINGEN
    28 januari 13:10Helius DS1EHC DS2De FazantHELLEVOETSLUIS
    31 januari 20:00TOGB DMW1EHC DMW1OostmeerBERKEL EN RODENRIJS
    3 februari 09:50DIOS E2EHC E3BallonhalDEN HOORN ZH
    3 februari 14:35DIOS DC1#EHC DC1BallonhalDEN HOORN ZH
    4 februari 11:00WHC (Den Haag) D2#EHC D3Loosduinen'S-GRAVENHAGE
    4 februari 14:10WHC (Den Haag) DB1EHC DB2Loosduinen'S-GRAVENHAGE
    4 februari 15:20Westlandia DB2EHC DB1#De PijlNAALDWIJK
    4 februari 16:00Udi '96 HB1 #EHC HB1KermislandARNHEM
    10 februari 09:00ROAC F1EHC F1HertogshalRIJPWETERING
    10 februari 13:35Hillegom E1EHC E2De VosseHILLEGOM
    10 februari 14:45Oliveo D1EHC D2Het NestPIJNACKER
    10 februari 15:00HV Quintus D1#EHC D1Eekhout HalKWINTSHEUL
    10 februari 15:05Quintus/DIOS HC1EHC HC1#Eekhout HalKWINTSHEUL
    10 februari 19:00KRAS/Volendam HS2EHC HS1OpperdamVOLENDAM
    11 februari 09:50SOS-Kwieksport DC1EHC DC2Zuidhaghe'S-GRAVENHAGE
    11 februari 14:05Schipluiden E1EHC E1PostkogekohalSCHIPLUIDEN

    Bekijk alle wedstrijden