voor meer info en download nu alvast de tournify app (zie QR code hieronder) of kijk op https://www.tournify.nl/live/ehc2025
Welkom op het 46ste Internationaal Handbaltoernooi van EHC op 30 augustus 2025.
Dit jaar hopen we wederom een leuk toernooi voor jullie te organiseren.
Via Tournify vindt u in aanloop naar het toernooi, de meest recente informatie zoals de poule-indelingen en het wedstrijdprogramma. Ook is het programmaboekje met alle info hier te vinden in aanloop naar het toernooi.
LET OP! In een groot aantal poules zal er een 2e fase worden gespeeld. Dit is van tevoren niet te zien in de tournify app op teamniveau. In de loop van de dag zullen er dus wedstrijden worden toegevoegd in de app.
Kijk voordat het toernooi begint in deze app of op tournify.nl/toernooi/ehc2025 voor de laatste ontwikkelingen.
Wij verzoeken iedereen om zo veel mogelijk te carpoolen of om op de fiets te komen als dat mogelijk is.
Het algemene regelement en het wedstrijdreglement zijn terug te vinden in de bijlage.
Schminken: Zoals ieder jaar, kan iedereen zich weer laten schminken door de vrijwilligers bij de schminktafel. Wij zoeken nog vrijwilligers hiervoor. Je kan je opgeven bij de toernooicommissie.
fotobooth: Om deze onvergetelijke dag vast te leggen hebben wij ook dit jaar weer een fotobooth waar je gratis foto's kan maken. Hier kan je bijvoorbeeld een leuke teamfoto of gekke individuele of groepsfoto maken welke ook nog eens wordt afgedrukt!
Wedstrijden: Zaterdag beginnen de eerste wedstrijden om 9.00 uur en de laatste zijn rond 17.00 uur klaar.
Avondeten BBQ: Na afloop van de laatste prijsuitreikingen kan er weer aan de lange tafels worden gegeten. Je kan je opgeven via deze link: BBQ formulier De kosten voor de BBQ zijn € 16,- voor volwassenen en € 10,- voor kinderen t/m 12 jaar (inclusief limonade) Iedereen is welkom; spelers, scheidsrechters, supporters, coaches, vrijwilligers en kennissen! Heb je allergieën, geef dat aan, dan houden wij daar rekening mee!
Overnachten: Overnachten is ook dit jaar weer mogelijk. Er kunnen tenten worden gehuurd (vol is vol) voor de vrijdag- en zaterdagnacht en alleen zaterdagnacht mogen er eigen tenten staan (opzetten eigen tenten pas mogelijk na de laatste wedstrijden).
Feestavond: 's Avonds maken we er nog een gezellig feestje van. Gezellige avond met lekkere cocktails, mocktails en feestavond.
Mocht je nog vragen hebben dan beantwoorden wij die graag. Onze contactgegevens staan in de bijlage.
Wij hopen uiteraard op mooie, zonnige en vooral sportieve dag.
Tot ziens op zaterdag 30 augustus!