• Volledige programma veld

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdDetails
    25 septemberWHC (Den Haag) HMW1 (h)EHC HMW1 (h)19:15
    26 septemberDIOS F2# (g)EHC F1 (g)09:45
    26 septemberOliveo D3 (g)EHC D3 (g)14:00
    27 septemberROAC E1 (g)EHC E1# (g)09:20
    27 septemberEHC D2 (g)Schipluiden D2 (g)09:30
    27 septemberHellas D1 (g)EHC D1# (g)10:00
    27 septemberForeholte E2 (g)EHC E2 (g)10:00
    27 septemberEHC HC1 (h)Oliveo HC1 (h)10:30
    27 septemberSavosa HS1 (h)EHC HS1 (h)11:00
    27 septemberEHC DB1 (d)Hillegom DB1# (d)11:40
    27 septemberEHC HA1# (h)De Treffers HA1 (h)12:50
    27 septemberHercules HC1 (h)EHC HC2 (h)13:00
    27 septemberEHC HB1 (h)Rijnstreek HB1 (h)14:10
    27 septemberSchipluiden DS1 (d)EHC DS1 (d)15:00
    27 septemberEHC DA1 (d)WHC (Den Haag) DA1 (d)15:20
    27 septemberWHC (Den Haag) DB1 (d)EHC DB2 (d)16:55
    3 oktoberDIOS D2# (g)EHC D2 (g)11:15
    3 oktoberRoda'71 HB1# (h)EHC HB1 (h)14:35
    4 oktoberEHC F1 (g)Hellas F2 (g)09:00
    4 oktoberHVV'70 E2 (g)EHC E2 (g)09:30
    4 oktoberEHC E1# (g)WPK/Westlandia E2# (g)09:55
    4 oktoberEHC D3 (g)WHC (Den Haag) D3 (g)11:00
    4 oktoberEHC DB2 (d)DIOS DB2 (d)12:00
    4 oktoberVENECO/VELO HC2 (h)EHC HC2 (h)12:20
    4 oktoberHercules DB1 (d)EHC DB1 (d)12:25
    4 oktoberEHC D1# (g)VENECO/VELO D2 (g)13:05
    4 oktoberWHC-Hercules HA1 (h)EHC HA1# (h)13:15
    4 oktoberEHC DA1 (d)HV Quintus DA2 (d)14:05
    4 oktoberGemini (Z) HC1# (h)EHC HC1 (h)14:35
    4 oktoberEHC DS1 (d)VENECO/VELO DS1 (d)15:25
    7 oktoberEHC HMW1 (h)Gemini (Z) HMW1 (h)20:30
    9 oktoberGemini (Z) DMW3 (d)EHC DMW1 (d)20:00
    11 oktoberAtomium'61 HA1 (h)EHC HA1# (h)11:00
    11 oktoberEHC D3 (g)Foreholte D2# (g)12:00
  • Programma zaal

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    26 september20:00EHC HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)
    3 oktober10:30De Treffers HC1# (h) - EHC HC1 (h)
    3 oktober18:30HV Quintus HS2 (h) - EHC HS1 (h)
    10 oktober19:30Tonegido HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    11 oktober12:00EHC HC1 (h) - VENECO/VELO HC1 (h)
    17 oktober20:00EHC HS1 (h) - Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 (h)
    24 oktober10:40De Meeuwen HB1# (h) - EHC HB1 (h)
    24 oktober13:05Atomium'61 DB1 (d) - EHC DB1 (d)
    24 oktober16:00Oliveo E3 (g) - EHC E1# (g)
    24 oktober19:00WHC (Den Haag) DS1 (d) - EHC DS1 (d)
    24 oktober20:10Apollo HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    25 oktober10:00EHC E2 (g) - VENECO/VELO E7 (g)
    25 oktober10:40ETC HA1 (h) - EHC HA1# (h)
    25 oktober11:05EHC D3 (g) - VENECO/VELO D4# (g)
    25 oktober11:15Warmunda DS1 (d) - EHC DS2 (d)
    25 oktober11:15ODIS F2 (g) - EHC F1 (g)
    25 oktober12:00EHC DB2 (d) - WPK/Westlandia DB2 (d)
    25 oktober13:00A & O HC1# (h) - EHC HC1 (h)
    25 oktober13:10EHC D1# (g) - WPK/Westlandia D1 (g)
    25 oktober13:50ETC GC1 (g) - EHC HC2 (h)
    25 oktober14:05EHC DA1 (d) - DIOS DA2 (d)
    25 oktober14:30Hillegom D2 (g) - EHC D2 (g)
    28 oktober20:30EHC HMW1 (h) - ETC HMW1 (h)
    31 oktober10:55Hercules D3 (g) - EHC D3 (g)
    31 oktober17:15EHC HS2 (h) - Northa HS1 (h)
    31 oktober19:00EHC DS1 (d) - Stompwijk'92 DS1 (d)
    31 oktober20:40EHC HS1 (h) - Vrone/Berdos HS1 (h)
    1 november10:00EHC E2 (g) - Hillegom E1 (g)
    1 november10:00Olympia'72 E1# (g) - EHC E1# (g)
    1 november11:05EHC HC1 (h) - HV Quintus HC1 (h)
    1 november11:05Stompwijk'92 D2 (g) - EHC D2 (g)
    1 november12:30Schipluiden D1# (g) - EHC D1# (g)
    1 november13:30EHC DB1 (d) - Hillegom DB1# (d)
    1 november14:40EHC DS2 (d) - Northa DS1 (d)
    1 november14:50Oliveo DB3 (d) - EHC DB2 (d)
    4 november20:00TOGB DMW1 (d) - EHC DMW1 (d)
    7 november12:25Twist HC1 (h) - EHC HC2 (h)
    7 november15:30Roda'71 HB1# (h) - EHC HB1 (h)
    7 november20:00WHC (Den Haag) HS2 (h) - EHC HS2 (h)
    7 november20:30Klaverblad/Oliveo HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    8 november09:10HVV'70 E2 (g) - EHC E2 (g)
    8 november09:30EHC F1 (g) - VENECO/VELO F6 (g)
    8 november10:25EHC E1# (g) - ROAC E1 (g)
    8 november11:00ETC DB1# (d) - EHC DB1 (d)
    8 november11:30EHC D3 (g) - Olympia'72 D1# (g)
    8 november12:00De Treffers HA1 (h) - EHC HA1# (h)
    8 november12:25EHC D2 (g) - ROAC D1 (g)
    8 november13:20EHC D1# (g) - HV Quintus D1 (g)
    8 november14:15EHC HC1 (h) - Feyenoord Handbal HC1 (h)
    8 november14:15Foreholte DS3 (d) - EHC DS1 (d)
    8 november15:30EHC DB2 (d) - Stompwijk'92 DB2 (d)
    8 november16:40EHC DA1 (d) - WHC (Den Haag) DA1 (d)
    11 november21:00Feyenoord Handbal HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)
    14 november09:00HVOS F1 (g) - EHC F1 (g)
    14 november12:35Hercules E1 (g) - EHC E1# (g)
    14 november17:00WPK/Westlandia D3# (g) - EHC D3 (g)
    14 november19:00EHC DS1 (d) - Lotus DS1 (d)
    14 november20:40EHC HS1 (h) - IMTO Benelux/Hellas HS2 (h)
    15 november10:00EHC DB1 (d) - Hercules DB2# (d)
    15 november11:10EHC DS2 (d) - Hellas DS3 (d)
    15 november11:25Green Park/Handbal Aalsmeer HC1 (h) - EHC HC1 (h)
    15 november11:30DIOS DB3 (d) - EHC DB2 (d)
    15 november12:30EHC HB1 (h) - Olympia'72 HB1 (h)
    15 november13:30Verburch D1 (g) - EHC D1# (g)
    15 november13:40EHC HS2 (h) - Hellas HS4 (h)
    15 november14:40ODIS D2 (g) - EHC D2 (g)
    15 november14:50VENECO/VELO DA2 (d) - EHC DA1 (d)
    15 november15:00EHC HA1# (h) - Twist-Ventura HA1# (h)
    18 november20:30EHC DMW1 (d) - WHC (Den Haag) DMW2 (d)
    21 november12:00Hellas E3 (g) - EHC E2 (g)
    22 november09:30EHC F1 (g) - DIOS F2# (g)
    22 november10:25EHC E1# (g) - Verburch E1 (g)
    22 november11:25EHC D2 (g) - SOS-Kwieksport D2 (g)
    22 november12:00WPK/Westlandia HS2 (h) - EHC HS2 (h)
    22 november12:05HVV'70 HB1 (h) - EHC HB1 (h)
    22 november12:20EHC D3 (g) - WHC (Den Haag) D2 (g)
    22 november12:25ODIS DS1 (d) - EHC DS1 (d)
    22 november13:15EHC D1# (g) - VENECO/VELO D1 (g)
    22 november13:35DWS GC1 (g) - EHC HC2 (h)
    22 november14:00Beekse Fusie Club HS2 (h) - EHC HS1 (h)
    22 november14:10EHC DB2 (d) - Foreholte DB1 (d)
    22 november14:30Verburch DS3 (d) - EHC DS2 (d)
    25 november20:30EHC HMW1 (h) - TOGB HMW1 (h)
    28 november09:15VENECO/VELO F5 (g) - EHC F1 (g)
    28 november11:00Hellas E2 (g) - EHC E1# (g)
    28 november13:00Hellas D1 (g) - EHC D1# (g)
    28 november14:55Foreholte D2# (g) - EHC D2 (g)
    28 november17:30EHC HC1 (h) - De Treffers HC1# (h)
    28 november19:00EHC DS1 (d) - Hellas DS2 (d)
    28 november20:40EHC HS1 (h) - DWS HS1 (h)
    29 november09:00Gemini (Z) E3 (g) - EHC E2 (g)
    29 november09:30EHC HC2 (h) - Oliveo HC2# (h)
    29 november09:30Northa D1 (g) - EHC D3 (g)
    29 november10:45EHC DA1 (d) - Atomium'61 DA1# (d)
    29 november12:10EHC DS2 (d) - RKDES DS2 (d)
    29 november12:30Rijnstreek HB1 (h) - EHC HB1 (h)
    29 november13:30EHC HA1# (h) - HVOS HA1 (h)
    29 november14:50EHC HS2 (h) - Oliveo HS2 (h)
    5 december12:50Verburch D3# (g) - EHC D3 (g)
    5 december13:00Foreholte E3 (g) - EHC E2 (g)
    5 december20:30Yourlease/Eemland HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    6 december09:00EHC F1 (g) - Foreholte F1 (g)
    6 december09:55EHC E1# (g) - WHC (Den Haag) E1 (g)
    6 december11:00EHC D2 (g) - Warmunda D1# (g)
    6 december11:00Drechtsteden DB1# (d) - EHC DB1 (d)
    6 december11:15TOGB DA1 (d) - EHC DA1 (d)
    6 december11:25RKDES DS1 (d) - EHC DS1 (d)
    6 december11:30ODIS D1# (g) - EHC D1# (g)
    6 december11:50EHC HC2 (h) - Hercules HC1 (h)
    6 december13:00EHC HB1 (h) - Heerle HB1 (h)
    6 december13:50VENECO/VELO HC1 (h) - EHC HC1 (h)
    6 december14:00EHC HA1# (h) - Atomium'61 HA1 (h)
    6 december15:15EHC HS2 (h) - VENECO/VELO HS1 (h)
    6 december16:35EHC DS2 (d) - HVV'70 DS2 (d)
    9 december20:00Savosa DMW1 (d) - EHC DMW1 (d)
    11 december21:00WHC (Den Haag) HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)
    12 december13:15HV Quintus D3 (g) - EHC D2 (g)
    12 december13:30Oliveo F1 (g) - EHC F1 (g)
    12 december14:55Feyenoord Handbal GC1 (h) - EHC HC2 (h)
    12 december19:00EHC DS1 (d) - Oliveo DS2 (d)
    12 december20:40EHC HS1 (h) - Houten HS2 (h)
    12 december20:40SOS-Kwieksport HS1 (h) - EHC HS2 (h)
    13 december09:15VENECO/VELO E4# (g) - EHC E1# (g)
    13 december09:25EHC E2 (g) - Hercules E3 (g)
    13 december10:30EHC D3 (g) - Foreholte D3 (g)
    13 december11:05WHC-Hercules HA2 (h) - EHC HA1# (h)
    13 december11:20EHC DB2 (d) - TOGB DB2# (d)
    13 december12:30EHC HC1 (h) - A & O HC1# (h)
    13 december13:45EHC DA1 (d) - Oliveo DA2 (d)
    13 december15:05EHC D1# (g) - Gemini (Z) D1# (g)
    13 december16:00EHC DB1 (d) - Ventura DB1 (d)
    19 december20:00HVV'70 HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    20 december13:00Stompwijk'92 DS1 (d) - EHC DS1 (d)
    6 januari20:30EHC HMW1 (h) - Twist-Unitas HMW1 (h)
    9 januari11:35DIOS D2# (g) - EHC D2 (g)
    9 januari12:30WPK/Westlandia F2 (g) - EHC F1 (g)
    9 januari15:40HV Quintus HC1 (h) - EHC HC1 (h)
    9 januari19:00VENECO/VELO DS2 (d) - EHC DS1 (d)
    9 januari20:45Def-Fire/Aristos HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    10 januari09:15VENECO/VELO E3 (g) - EHC E1# (g)
    10 januari09:30EHC E2 (g) - Rijnstreek E1# (g)
    10 januari10:00WPK/Westlandia DS5 (d) - EHC DS2 (d)
    10 januari10:05VENECO/VELO HC2 (h) - EHC HC2 (h)
    10 januari10:35EHC D3 (g) - Hellas D3 (g)
    10 januari11:00Drechtsteden HA1# (h) - EHC HA1# (h)
    10 januari11:25Saturnus Leiden HS1 (h) - EHC HS2 (h)
    10 januari11:35EHC DB2 (d) - Gemini (Z) DB1 (d)
    10 januari12:40ETC HB1 (h) - EHC HB1 (h)
    10 januari12:45EHC D1# (g) - Feyenoord Handbal D1 (g)
    10 januari13:40EHC DB1 (d) - DIOS DB2 (d)
    10 januari14:50EHC DA1 (d) - Drechtsteden DA1 (d)
    16 januari10:55VENECO/VELO E7 (g) - EHC E2 (g)
    16 januari12:55VENECO/VELO D4# (g) - EHC D3 (g)
    16 januari17:30EHC DB1 (d) - Atomium'61 DB1 (d)
    16 januari18:15WPK/Westlandia D1 (g) - EHC D1# (g)
    16 januari19:00EHC DS1 (d) - WHC (Den Haag) DS1 (d)
    16 januari20:40EHC HS1 (h) - handbalshop.nl/Witte Ster HS1 (h)
    17 januari09:30EHC F1 (g) - ODIS F2 (g)
    17 januari10:25EHC HC2 (h) - ETC GC1 (g)
    17 januari11:00DIOS DA2 (d) - EHC DA1 (d)
    17 januari11:35EHC D2 (g) - Hillegom D2 (g)
    17 januari12:20Feyenoord Handbal HC1 (h) - EHC HC1 (h)
    17 januari12:30EHC E1# (g) - Oliveo E3 (g)
    17 januari13:35EHC HB1 (h) - De Meeuwen HB1# (h)
    17 januari14:45EHC DS2 (d) - Warmunda DS1 (d)
    17 januari16:05EHC HA1# (h) - ETC HA1 (h)
    17 januari16:05WPK/Westlandia DB2 (d) - EHC DB2 (d)
    22 januari21:00Gemini (Z) HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)
    23 januari15:00Hillegom E1 (g) - EHC E2 (g)
    23 januari20:00Northa HS1 (h) - EHC HS2 (h)
    23 januari20:30De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    24 januari10:25EHC E1# (g) - Olympia'72 E1# (g)
    24 januari11:15Northa DS1 (d) - EHC DS2 (d)
    24 januari11:30EHC D1# (g) - Schipluiden D1# (g)
    24 januari12:25EHC D3 (g) - Hercules D3 (g)
    24 januari13:20EHC D2 (g) - Stompwijk'92 D2 (g)
    24 januari14:20EHC HC1 (h) - Green Park/Handbal Aalsmeer HC1 (h)
    24 januari15:25Hillegom DB1# (d) - EHC DB1 (d)
    24 januari15:30EHC DB2 (d) - Oliveo DB3 (d)
    27 januari20:00Oliveo DMW1 (d) - EHC DMW1 (d)
    30 januari10:05VENECO/VELO F6 (g) - EHC F1 (g)
    30 januari13:15HV Quintus D1 (g) - EHC D1# (g)
    30 januari19:00EHC DS1 (d) - Foreholte DS3 (d)
    30 januari20:40EHC HS1 (h) - HV Quintus HS2 (h)
    31 januari09:30EHC E2 (g) - HVV'70 E2 (g)
    31 januari10:35EHC HC2 (h) - Twist HC1 (h)
    31 januari11:40EHC DB1 (d) - ETC DB1# (d)
    31 januari12:00Stompwijk'92 DB2 (d) - EHC DB2 (d)
    31 januari12:50EHC HA1# (h) - De Treffers HA1 (h)
    31 januari13:05Olympia'72 D1# (g) - EHC D3 (g)
    31 januari13:30WHC (Den Haag) DA1 (d) - EHC DA1 (d)
    31 januari14:15EHC HS2 (h) - WHC (Den Haag) HS2 (h)
    31 januari15:40EHC HB1 (h) - Roda'71 HB1# (h)
    3 februari20:30EHC HMW1 (h) - MOK HMW1 (h)
    6 februari15:00De Treffers HC1# (h) - EHC HC1 (h)
    6 februari20:00EHC HS1 (h) - Tonegido HS1 (h)
    7 februari09:30EHC F1 (g) - HVOS F1 (g)
    7 februari10:25EHC E1# (g) - Hercules E1 (g)
    7 februari11:30EHC D3 (g) - WPK/Westlandia D3# (g)
    7 februari11:40Olympia'72 HB1 (h) - EHC HB1 (h)
    7 februari12:10Twist-Ventura HA1# (h) - EHC HA1# (h)
    7 februari12:20EHC D2 (g) - ODIS D2 (g)
    7 februari13:05Hercules DB2# (d) - EHC DB1 (d)
    7 februari13:15EHC DB2 (d) - DIOS DB3 (d)
    7 februari14:25EHC D1# (g) - Verburch D1 (g)
    7 februari14:45Hellas HS4 (h) - EHC HS2 (h)
    7 februari15:00Lotus DS1 (d) - EHC DS1 (d)
    7 februari15:20EHC DA1 (d) - VENECO/VELO DA2 (d)
    7 februari16:05Hellas DS3 (d) - EHC DS2 (d)
    10 februari20:30EHC DMW1 (d) - Vires et Celeritas DMW1 (d)
    13 februari09:30DIOS F2# (g) - EHC F1 (g)
    13 februari20:00EHC DS1 (d) - ODIS DS1 (d)
    14 februari09:30EHC E2 (g) - Hellas E3 (g)
    14 februari10:30EHC HC2 (h) - DWS GC1 (g)
    14 februari11:05Foreholte DB1 (d) - EHC DB2 (d)
    14 februari11:40EHC HB1 (h) - HVV'70 HB1 (h)
    14 februari12:40WHC (Den Haag) D2 (g) - EHC D3 (g)
    14 februari12:50EHC HC1 (h) - VENECO/VELO HC1 (h)
    14 februari13:30Verburch E1 (g) - EHC E1# (g)
    14 februari14:00EHC DS2 (d) - Verburch DS3 (d)
    14 februari14:45SOS-Kwieksport D2 (g) - EHC D2 (g)
    14 februari15:15EHC HS2 (h) - WPK/Westlandia HS2 (h)
    19 februari20:00HVOS HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)
    21 februari09:15ROAC E1 (g) - EHC E1# (g)
    21 februari10:25ROAC D1 (g) - EHC D2 (g)
    28 februari09:15VENECO/VELO D1 (g) - EHC D1# (g)
    28 februari10:00A & O HC1# (h) - EHC HC1 (h)
    28 februari13:15Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 (h) - EHC HS1 (h)
    3 maart20:30EHC HMW1 (h) - Savosa HMW1 (h)
    5 maart20:00Gemini (Z) DMW1 (d) - EHC DMW1 (d)
    6 maart13:00Foreholte F1 (g) - EHC F1 (g)
    6 maart19:00EHC DS1 (d) - RKDES DS1 (d)
    6 maart19:00VENECO/VELO HS1 (h) - EHC HS2 (h)
    6 maart20:40EHC HS1 (h) - Apollo HS1 (h)
    7 maart09:00HVV'70 DS2 (d) - EHC DS2 (d)
    7 maart09:30EHC E2 (g) - Foreholte E3 (g)
    7 maart10:05Hercules HC1 (h) - EHC HC2 (h)
    7 maart10:15Warmunda D1# (g) - EHC D2 (g)
    7 maart10:25EHC D1# (g) - ODIS D1# (g)
    7 maart10:30WHC (Den Haag) E1 (g) - EHC E1# (g)
    7 maart11:15EHC DB1 (d) - Drechtsteden DB1# (d)
    7 maart12:15EHC HC1 (h) - HV Quintus HC1 (h)
    7 maart12:20Heerle HB1 (h) - EHC HB1 (h)
    7 maart13:25EHC D3 (g) - Verburch D3# (g)
    7 maart14:15Atomium'61 HA1 (h) - EHC HA1# (h)
    7 maart14:20EHC DA1 (d) - TOGB DA1 (d)
    13 maart16:50Oliveo HC2# (h) - EHC HC2 (h)
    13 maart21:05Vrone/Berdos HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    14 maart09:00EHC E2 (g) - Gemini (Z) E3 (g)
    14 maart09:00RKDES DS2 (d) - EHC DS2 (d)
    14 maart09:30EHC F1 (g) - VENECO/VELO F5 (g)
    14 maart10:25EHC E1# (g) - Hellas E2 (g)
    14 maart10:40HVOS HA1 (h) - EHC HA1# (h)
    14 maart11:30EHC D2 (g) - Foreholte D2# (g)
    14 maart11:45Hellas DS2 (d) - EHC DS1 (d)
    14 maart12:20EHC D3 (g) - Northa D1 (g)
    14 maart13:15EHC D1# (g) - Hellas D1 (g)
    14 maart13:30Atomium'61 DA1# (d) - EHC DA1 (d)
    14 maart14:15EHC HC1 (h) - Feyenoord Handbal HC1 (h)
    14 maart14:20Oliveo HS2 (h) - EHC HS2 (h)
    14 maart15:25EHC HB1 (h) - Rijnstreek HB1 (h)
    17 maart19:50SOS-Kwieksport DMW1 (d) - EHC DMW1 (d)
    20 maart11:00Hellas D3 (g) - EHC D3 (g)
    20 maart17:15Feyenoord Handbal D1 (g) - EHC D1# (g)
    20 maart19:00EHC DS1 (d) - VENECO/VELO DS2 (d)
    20 maart20:40EHC HS1 (h) - Klaverblad/Oliveo HS1 (h)
    21 maart09:00EHC F1 (g) - WPK/Westlandia F2 (g)
    21 maart09:45EHC E1# (g) - VENECO/VELO E3 (g)
    21 maart10:00DIOS DB2 (d) - EHC DB1 (d)
    21 maart10:00Rijnstreek E1# (g) - EHC E2 (g)
    21 maart10:45EHC D2 (g) - DIOS D2# (g)
    21 maart11:30EHC HC2 (h) - VENECO/VELO HC2 (h)
    21 maart12:35EHC DS2 (d) - WPK/Westlandia DS5 (d)
    21 maart12:40Gemini (Z) DB1 (d) - EHC DB2 (d)
    21 maart12:50Drechtsteden DA1 (d) - EHC DA1 (d)
    21 maart13:50EHC HB1 (h) - ETC HB1 (h)
    21 maart15:00EHC HA1# (h) - Drechtsteden HA1# (h)
    21 maart16:10Green Park/Handbal Aalsmeer HC1 (h) - EHC HC1 (h)
    21 maart16:25EHC HS2 (h) - Saturnus Leiden HS1 (h)
    27 maart11:35Hercules E3 (g) - EHC E2 (g)
    27 maart12:15Ventura DB1 (d) - EHC DB1 (d)
    28 maart09:00EHC F1 (g) - Oliveo F1 (g)
    28 maart09:55EHC E1# (g) - VENECO/VELO E4# (g)
    28 maart10:00Gemini (Z) D1# (g) - EHC D1# (g)
    28 maart11:00EHC HC2 (h) - Feyenoord Handbal GC1 (h)
    28 maart11:20Foreholte D3 (g) - EHC D3 (g)
    28 maart12:10EHC D2 (g) - HV Quintus D3 (g)
    28 maart13:05EHC HA1# (h) - WHC-Hercules HA2 (h)
    28 maart13:10Oliveo DS2 (d) - EHC DS1 (d)
    28 maart13:30IMTO Benelux/Hellas HS2 (h) - EHC HS1 (h)
    28 maart13:45TOGB DB2# (d) - EHC DB2 (d)
    28 maart14:25EHC HS2 (h) - SOS-Kwieksport HS1 (h)
    28 maart15:50Oliveo DA2 (d) - EHC DA1 (d)
    31 maart20:30EHC DMW1 (d) - Stompwijk'92 DMW1 (d)
    2 april20:00DES'72 HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)
    17 april20:00EHC HS1 (h) - Beekse Fusie Club HS2 (h)
    24 april21:00DWS HS1 (h) - EHC HS1 (h)
    1 mei20:00EHC HS1 (h) - Yourlease/Eemland HS1 (h)
    9 mei14:00Houten HS2 (h) - EHC HS1 (h)
    15 mei20:00EHC HS1 (h) - HVV'70 HS1 (h)