• Lid worden Livestream Proeftraining
  • Programma thuiswedstrijden EHC

    WedstrijddatumCompetitieWedstrijdScheidsrechtersBegeleiderDetails
    za 24-feb. 20:00Heren Senioren (L)EHC HS1 (h) - PSV Handbal HS1 (h)R. (Remco) van der Linden (Scheidsrechter), R.M.A. (Roos) van Beek (Scheidsrechter)
    wo 28-feb. 20:00Dames MidweekEHC DMW1 (d) - SOS-Kwieksport DMW2# (d)A. (Ayla) Engels (Scheidsrechter)1 - Jaap Groenenboom
    wo 28-feb. 21:00Heren MidweekEHC HMW1 (h) - DES'72 HMW1 (h)G. (Gerard) van Schie (Scheidsrechter)
    vr 01-mrt. 19:00D-JeugdEHC D1 (g) - Gemini (Z) D2# (g)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)
    za 02-mrt. 20:00Dames Senioren (L)EHC DS1 (d) - Hellas DS1 (d)A.P.M. (Ton) Duvé (Scheidsrechter), R. (Raymond) v. Asperen (Scheidsrechter)
    zo 03-mrt. 10:00E-JeugdEHC E2 (g) - Gemini (Z) E1 (g)J. (Jordi) van der Eerden (Scheidsrechter)
    zo 03-mrt. 11:00E-JeugdEHC E3 (g) - Oliveo E3 (g)
    zo 03-mrt. 12:00Heren C-JeugdEHC HC1 (h) - Gemini (Z) HC1 (h)A. (Amy) v.d. Hulst (Scheidsrechter)
    zo 03-mrt. 13:10Heren B-JeugdEHC HB2 (h) - SDS'18 HB1 (h)B.J.H. (Bas) Bollen (Scheidsrechter), C. (Chris) Pander (Scheidsrechter)3 - Rob Nulle
    zo 03-mrt. 14:25Heren B-JeugdEHC HB1# (h) - Hercules HB2# (h)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)
    wo 06-mrt. 18:45Heren B-JeugdEHC HB2 (h) - Heerle HB1# (h)D. (Dennis) Mulder (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 09:30F-JeugdEHC F1 (g) - VENECO/VELO F5 (g)G. (Gwendy) Buts (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 10:30E-JeugdEHC E1# (g) - Ventura E1 (g)R. (Remco) Hooijmans (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 11:25Dames C-JeugdEHC DC1 (d) - Stompwijk'92 DC1 (d)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 12:25Dames SeniorenEHC DS2 (d) - DWS DS2 (d)B. (Björn) van Rijn (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 13:45Heren A-JeugdEHC HA1 (h) - Uni-Verde HA2 (h)G. (Gerard) van Schie (Scheidsrechter)
    zo 10-mrt. 15:00Dames B-JeugdEHC DB1 (d) - Schipluiden DB1 (d)B.J.H. (Bas) Bollen (Scheidsrechter), C. (Chris) Pander (Scheidsrechter)3 - Rob Nulle
    zo 10-mrt. 16:10Heren SeniorenEHC HS2 (h) - Twist HS2 (h)
    wo 13-mrt. 20:00Dames MidweekEHC DMW1 (d) - Oliveo DMW1 (d)A. (Ayla) Engels (Scheidsrechter)1 - Jaap Groenenboom
    za 16-mrt. 19:00Dames Senioren (L)EHC DS1 (d) - WPK/Westlandia DS3 (d)S. (Steve) Collignon (Scheidsrechter), W. (Wil) Hartman (Scheidsrechter)
    za 16-mrt. 20:40Heren Senioren (L)EHC HS1 (h) - Vrone/Berdos HS1 (h)C. (Carla) van Dijk (Scheidsrechter), Y. (Yvonne) Wijtenburg (Scheidsrechter)
    zo 17-mrt. 10:00E-JeugdEHC E2 (g) - WPK/Westlandia E1 (g)
    zo 17-mrt. 11:00E-JeugdEHC E3 (g) - Olympia'72 E1# (g)
    zo 17-mrt. 12:00Dames C-JeugdEHC DC1 (d) - Westland Adviesgroep/HV Quintus DC3 (d)R. (Rien) van Dijk (Scheidsrechter)
    zo 17-mrt. 13:15Heren C-JeugdEHC HC1 (h) - WPK/Westlandia HC1 (h)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)
    zo 17-mrt. 14:30Heren B-JeugdEHC HB1# (h) - Foreholte HB1# (h)G. (Gerard) van Schie (Scheidsrechter)
  • Programma uitwedstrijden EHC

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-mrt. 10:05VENECO/VELO F7 (g) - EHC F2 (g)Velohal
    za 02-mrt. 11:15Verburch F3 (g) - EHC F1 (g)J.v.d.Valkhal
    za 02-mrt. 20:00Feyenoord Handbal HS1 (h) - EHC HS1 (h)Wielewaal
    zo 03-mrt. 10:45ODIS E1 (g) - EHC E1# (g)Vreeloohal
    zo 03-mrt. 12:15Foreholte D2 (g) - EHC D1 (g)De Tulp
    zo 03-mrt. 12:50Westland Adviesgroep/HV Quintus DB3 (d) - EHC DB1 (d)Eekhout Hal
    zo 03-mrt. 12:50Saturnus Leiden HS2 (h) - EHC HS2 (h)Sportcomplex 1574
    zo 03-mrt. 14:05ODIS DS2 (d) - EHC DS2 (d)Vreeloohal
    zo 03-mrt. 16:00HVOS DC1 (d) - EHC DC1 (d)Olympia
    di 05-mrt. 20:30HVOS HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)Olympia
    za 09-mrt. 21:00Broekhuyzen/Hellas HS1 (h) - EHC HS1 (h)Hellashal
    zo 10-mrt. 09:00Saturnus Leiden E1# (g) - EHC E2 (g)Sportcomplex 1574
    zo 10-mrt. 09:00DIOS D2 (g) - EHC D1 (g)De Hoornbloem
    zo 10-mrt. 11:15Foreholte E3 (g) - EHC E3 (g)De Tulp
    zo 10-mrt. 11:55HVV & Saturnus Leiden HB1# (h) - EHC HB1# (h)Vliethorst
    zo 10-mrt. 12:40Atomium'61 DS1 (d) - EHC DS1 (d)De Enk
    zo 10-mrt. 13:40WHC (Den Haag) GC1# (h) - EHC HC1 (h)Loosduinen
    vr 15-mrt. 20:00WHC (Den Haag) HMW1 (h) - EHC HMW1 (h)Loosduinen
    za 16-mrt. 12:30WPK/Westlandia F5 (g) - EHC F1 (g)De Pijl
    za 16-mrt. 13:30Oliveo E1 (g) - EHC E1# (g)Het Nest sporthal
    za 16-mrt. 14:30Oliveo D4 (g) - EHC D1 (g)Het Nest sporthal
    zo 17-mrt. 09:50DIOS HC1 (h) - EHC HC1 (h)De Hoornbloem
    zo 17-mrt. 12:15TOGB DB2 (d) - EHC DB1 (d)Vermeulenhal
    zo 17-mrt. 13:55DIOS DS3 (d) - EHC DS2 (d)De Hoornbloem
    zo 17-mrt. 15:30Hercules HS4 (h) - EHC HS2 (h)Sportcentrum TU