• Lid worden? Klik hier
    Livestream Proeftraining? Klik hier
    Schoolhandbal
  • Programma thuis

    Datum/tijdThuisteamUitteamScheidsrechtersBegeleiderDetails
    14 april 10:00EHC F1 (g)Oliveo F3 (g)G. (Gwendy) Buts (Scheidsrechter)
    14 april 10:50EHC E1# (g)Oliveo E1 (g)
    14 april 11:50EHC E2 (g)DIOS E1 (g)
    14 april 12:50EHC DC1 (d)Verburch DC3# (d)B. (Bo) Maas (Scheidsrechter), A. (Aleksandr) Vivat (Scheidsrechter)1 - Jaap Groenenboom
    14 april 14:00EHC HC1 (h)Saturnus Leiden GC1# (g)D. (Denise) Marques Morgado (Scheidsrechter)
    14 april 15:10EHC HB1# (h)Foreholte HB1# (h)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)
    20 april 20:00EHC HS1 (h)B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 (h)M. (Marije) Warmenhoven-Duineveld (Scheidsrechter), M. (Marieke) Smit (Scheidsrechter)
    21 april 10:00EHC F2 (g)WPK/Westlandia F5 (g)G. (Gwendy) Buts (Scheidsrechter)
    21 april 10:50EHC E3 (g)ROAC E1# (g)N. (Niels) de Vrijer (Scheidsrechter)
    21 april 11:50EHC D1 (g)Rijnstreek D1# (g)B. (Bo) Maas (Scheidsrechter), A. (Aleksandr) Vivat (Scheidsrechter)1 - Jaap Groenenboom
    21 april 12:50EHC HB1# (h)Oliveo HB1# (h)D. (Danielle) Mulder (Scheidsrechter)
    21 april 14:00EHC HB2 (h)SDS'18 HB1 (h)
    21 april 15:30EHC HB2 (h)United Breda/Orion R HB1# (h)B.J.H. (Bas) Bollen (Scheidsrechter), C. (Chris) Pander (Scheidsrechter)1 - Jaap Groenenboom
    24 april 20:30EHC HMW1 (h)SDS'18 HMW1 (h)G. (Gerard) van Schie (Scheidsrechter)
    4 mei. 20:30EHC HS1 (h)Beekse Fusie Club HS1 (h)G. (Gerben) Renes (Scheidsrechter), I.D.C.J. (Ilja) van Driel (Scheidsrechter)
    22 mei. 20:00EHC DMW1 (d)SOS-Kwieksport DMW2 (d)
  • Programma uitwedstrijden

    Datum/tijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    14 april 10:00ROAC D1# (g)EHC D1 (g)ROAC/Hertogspark (V)RIJPWETERING
    14 april 10:00Rijnstreek DB1# (d)EHC DB1 (d)Rijnstreek/Sportpark de Bijlen (V)ALPHEN AAN DEN RIJN
    14 april 12:00Rijnstreek HA1# (h)EHC HA1 (h)Rijnstreek/Sportpark de Bijlen (V)ALPHEN AAN DEN RIJN
    14 april 12:50Schipluiden F2 (g)EHC F2 (g)Schipluiden/sportcomplex KeenenburgSCHIPLUIDEN
    14 april 14:15Herpertz Bevo HC HS2 (h)EHC HS1 (h)De HeufPANNINGEN
    14 april 14:30Feyenoord Handbal DS1 (d)EHC DS1 (d)WielewaalROTTERDAM
    20 april 09:10Saturnus'72 F1 (g)EHC F1 (g)Saturnus'72/Reijerpark (V)RIDDERKERK
    20 april 11:55VENECO/VELO E2 (g)EHC E2 (g)VELO/Wateringen (V)WATERINGEN
    20 april 14:00VENECO/VELO DC3 (d)EHC DC1 (d)VELO/Wateringen (V)WATERINGEN
    21 april 13:10Oliveo HC2 (h)EHC HC1 (h)Oliveo/Het Nest (V)PIJNACKER
    21 april 13:15Hillegom DB1# (d)EHC DB1 (d)Hillegom/Sportpark de Zanderij (V)HILLEGOM
    26 april 20:00Gemini (Z) DMW2 (d)EHC DMW1 (d)Gemini/Sportpark Oosterpoort (V)ZOETERMEER
    28 april 11:30Rijnstreek HC1 (h)EHC HC1 (h)Rijnstreek/Sportpark de Bijlen (V)ALPHEN AAN DEN RIJN
    11 mei. 19:00van Mossel MG/Tachos HS1 (h)EHC HS1 (h)De SlagenWAALWIJK
    23 mei. 20:30Unitas & Twist HMW (h)EHC HMW1 (h)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)MAASSLUIS