• Programma thuis

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersBegeleiderDetails
    17 oktober 20:00EHC HMW1 (h)DES '72 HMW1 (h)G. (Gerard) van der Meer (Scheidsrechter)-
    21 oktober 13:00EHC HA1 (h)Houten HA1 (h)Afgeschermd (Scheidsrechter), M. (Monique) Cornelisz-Davids (Scheidsrechter)
    27 oktober 19:00EHC DS1 (d)Schipluiden DS1 (d)A.C. (Ton) v. Wissen (Scheidsrechter), E. (Erwin) Pronk (Scheidsrechter)
    27 oktober 20:30EHC HS1 (h)B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 (h)P. (Paul) Radsma (Scheidsrechter), M. (Marc) Vriend (Scheidsrechter)
    28 oktober 09:00EHC E1 (g)VENECO VELO E2# (g)E. (Eveline) van Vliet (Scheidsrechter)M.Kouwenhoven
    28 oktober 10:00EHC E2 (g)VENECO VELO E5 (g)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)P.Cocx
    28 oktober 11:00EHC D1# (g)Hellas D1 (g)J. (Jay) Lucas (Scheidsrechter), B. (Björn) van Rijn (Scheidsrechter)M.vd.Meulen
    28 oktober 11:50EHC DB2 (d)Olympia'72 DB1# (d)C. (Celine) Jouby (Scheidsrechter)-
    28 oktober 13:00EHC DA1 (d)Gemini (Z) DA1# (d)N. (Nicole) Marques Morgado (Scheidsrechter)-
    28 oktober 14:20EHC DS2 (d)Warmunda DS1 (d)M. (Michelle) van der Meulen (Scheidsrechter)-
    28 oktober 15:40EHC HS2 (h)De Meeuwen HS1 (h)D. (Dave) de Recht (Scheidsrechter), H.A. (Erik) Janssen (Scheidsrechter)
    28 oktober 17:00EHC HC1 (h)HV Quintus HC1 (h)B. (Brent) van der Hoeven (Scheidsrechter)-
    4 november 09:00EHC F1# (g)VENECO VELO F1 (g)C. (Carola) Rouw (Scheidsrechter)-
    4 november 09:50EHC E2 (g)Saturnus Leiden E1# (g)
    4 november 10:55EHC D3 (g)HV Quintus D5 (g)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)M.Kouwenhoven
    4 november 11:45EHC D2 (g)VENECO VELO D3 (g)J. (Jay) Lucas (Scheidsrechter), B. (Björn) van Rijn (Scheidsrechter)-
    4 november 12:35EHC DC1 (d)WHC (Den Haag) DC1 (d)D. (Denise) Marques Morgado (Scheidsrechter), K. (Katja) Gijsbertsen (Scheidsrechter)M.vd.Meulen
    4 november 13:40EHC E3 (g)WPK/Westlandia E5 (g)
    4 november 14:55EHC HB1# (h)Foreholte HB1 (h)M. (Mirte) Heidt (Scheidsrechter), J. (Jobbe) Heidt (Scheidsrechter)R.Nulle
    10 november 19:00EHC DS1 (d)WPK/Westlandia DS4 (d)N. (Nina) Schouten (Scheidsrechter)
    10 november 20:30EHC HS1 (h)Green Park Aalsmeer HS3 (h)D. (Daam) v. Dijk (Scheidsrechter), G.J. (Geert - Jan) Schipper (Scheidsrechter)
    11 november 09:00EHC E1 (g)WPK/Westlandia E2 (g)M. (Michon) Rodrigues (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    11 november 10:00EHC D1# (g)HV Quintus D1 (g)J. (Jay) Lucas (Scheidsrechter), B. (Björn) van Rijn (Scheidsrechter)J.Groenenboom
    11 november 10:50EHC DB2 (d)HV Quintus DB4 (d)C. (Celine) Jouby (Scheidsrechter)-
    11 november 12:00EHC DB1 (d)Foreholte DB1# (d)N. (Nicole) Marques Morgado (Scheidsrechter)-
    11 november 13:10EHC DA1 (d)HVOS DA1 (d)N. (Niek) Overwijn (Scheidsrechter), B. (Brent) van der Hoeven (Scheidsrechter)-
    11 november 14:30EHC HS2 (h)Northa HS1 (h)Afgeschermd (Scheidsrechter), R. (Robert) van Dijke (Scheidsrechter)
    11 november 15:50EHC DS2 (d)HVOS DS2 (d)M. (Michelle) van der Meulen (Scheidsrechter)-
    11 november 17:00EHC HC1 (h)Oliveo HC1# (h)M. (Mirte) Heidt (Scheidsrechter)-
    14 november 20:00EHC DMW1 (d)Savosa DMW1 (d)

    Bekijk alle wedstrijden

  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    17 oktober 20:30Savosa DMW3 (d)EHC DMW1 (d)Savosa/ Sportpark Aksent(V)BARENDRECHT
    21 oktober 14:30E&O HS2 (h)EHC HS1 (h)AngelsloEMMEN
    27 oktober 10:00Hercules F1# (g)EHC F1# (g)Boswijk sporthal'S-GRAVENHAGE
    27 oktober 13:45Oliveo D2 (g)EHC D2 (g)Het NestPIJNACKER
    27 oktober 19:15D.W.S. HA1 (h)EHC HA1 (h)GroenoordhalSCHIEDAM
    28 oktober 09:00Foreholte E4 (g)EHC E3 (g)De TulpVOORHOUT
    28 oktober 10:00SOS-Kwieksport D2 (g)EHC D3 (g)Zuidhaghe'S-GRAVENHAGE
    28 oktober 13:20SOS-Kwieksport DC1# (d)EHC DC1 (d)Zuidhaghe'S-GRAVENHAGE
    28 oktober 14:15SOS-Kwieksport/Gemini HB1 (h)EHC HB1# (h)OosterpoortZOETERMEER
    3 november 18:35WPK/Westlandia D1# (d)EHC D1# (g)De PijlNAALDWIJK
    3 november 19:30G.H.V. HS1 (h)EHC HS1 (h)De WisselGOIRLE
    4 november 10:00WPK/Westlandia DB3# (d)EHC DB2 (d)De PijlNAALDWIJK
    4 november 10:25VENECO VELO E3 (g)EHC E1 (g)VelohalWATERINGEN
    4 november 11:45Saturnus Leiden DS2 (d)EHC DS2 (d)5-MeihalLEIDEN
    4 november 13:00Snelwiek Rotterdam DS2 (d)EHC DS1 (d)Albeda CollegeROTTERDAM
    4 november 13:50Oliveo HS2 (h)EHC HS2 (h)Het NestPIJNACKER
    4 november 14:50D.W.S. GC1 (g)EHC HC1 (h)GroenoordhalSCHIEDAM
    4 november 17:15WHC (Den Haag) DA1 (d)EHC DA1 (d)Loosduinen'S-GRAVENHAGE
    7 november 21:00Snelwiek Rotterdam HMW1 (h)EHC HMW1 (h)Albeda CollegeROTTERDAM
    10 november 11:45Oliveo F1 (g)EHC F1# (g)Het NestPIJNACKER
    10 november 13:45Oliveo D5 (g)EHC D3 (g)Het NestPIJNACKER
    10 november 16:15WHC (Den Haag) E4 (g)EHC E3 (g)Loosduinen'S-GRAVENHAGE
    11 november 10:00SOS-Kwieksport D1# (d)EHC D2 (g)Zuidhaghe'S-GRAVENHAGE
    11 november 14:05VENECO VELO HB1# (h)EHC HB1# (h)VelohalWATERINGEN
    11 november 14:45Herpertz Bevo HC HA1 (h)EHC HA1 (h)De HeufPANNINGEN

    Bekijk alle wedstrijden